תא מטען מסודר – איך עושים זאת?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

תא המטען הוא לא חלון לנשמה שלכם: גם במכונית של האנשים המסודרים ביותר ניתן למצוא תא מטען עמוס בשלל דברים לא הכרחיים, ואפילו ממש מיותרים. אבל למרות שהוא מוצנע וכמעט בלתי נראה, יש שתי סיבות טובות לדאוג לתא מטען מסודר ברכב שלכם: חסכון בדלק (ובכסף), וחסכון בזמן.

תא מטען מסודר – זה חסכון בדלק

האם זה באמת חשוב לכם להסיע ברחבי ישראל את ארגז הספרים (שאתם תכף מביאים למתנ"ס), או לסחוב אתכם את שקיות הבגדים המשומשים שאתם עומדים לתרום (כבר שנה!) לכל הביקורים אצל הדודים בצפון? כל ההסעות האלה עולות כסף, והכסף הזה מצטבר לעשרות או אפילו מאות שקלים בשנה, תלוי בקילומטראז' שלכם.

תא מטען מסודר – זה חסכון בזמן

אם תא המטען שלכם ממש לא מסודר, אז בוודאי יוצא לכם לבלות מדי פעם בניסיונות 'לארגן' אותו, לפני נסיעה לסופשבוע, או אחרי מסע קניות בקניון. לא חבל על הזמן הזה?

כדי לשמור על תא המטען מסודר, על חשבון הדלק שלכם צנוע, ועל הזמן היקר שלכם, הכנו כאן כמה טיפים שעונים על השאלה 'איך לסדר את התא המטען שלכם טוב יותר'.

תא מטען מסודר – כל הטיפים

  • איך לסדר את תא המטען באופן שיהיו בו הדברים החיוניים לרכב? השלב הראשון בסידור נכון הוא להכניס לתא המטען את הדברים החיוניים לרכב – משולש זוהר למקרה של עצירה לא מתוכננת בצד הדרך (זה החוק!), ועוד אבזרים שיכולים לעזור בשעת הצורך – מיכל קצף לגלגל מפונצ'ר, כבלים לטעינת המצבר, משאבת אוויר לניפוח הצמיגים. עד כאן הפרק החיוני.
  • איך סדר את תא המטען באופן שמתאים לצרכים שלכם? אם אתם מטיילים בכל סופשבוע, ייתכן שתרצו להכניס לתא המטען ערכת קפה מתקפלת, למשל. וזה הזמן להיזכר: אם אתם משתמשים בערכת הקפה באופן ספונטני, באמצע יום עבודה – אז אולי היא באמת צריכה להיות בתא המטען לאורך כל השבוע, אבל אם היא רואה אור יום רק במהלך טיולים מתוכננים היטב, אז כנראה עדיף להשאיר אותה בבית בין טיול לטיול.
  • איך לסדר את תא המטען באופן שמתאים לקניות שלכם? תא המטען יכול לעזור לכם לנהל אורח חיים ירוק ומתחשב יותר בסביבה. אם אתם נוהגים לערוך קניות בסופר בעצמכם (ולא אך ורק באינטרנט) – מאגר שקיות בתא המטען יקטין משמעותית את כמויות הניילונים שאתם צורכים.
  • איך לסדר את תא המטען באופן שיכול להשתנות בקלות? מתקן אחסון המחולק לתאים מאפשר לכם לנצל את החלל של תא המטען באופן יעיל יותר, ויותר מזה – ניתן לקפל אותו ולהוציא אותו בקלות במקרה הצורך, ולפנות את תא המטען למשימה אחרת. שווה לרכוש מתקן כזה, למשל באמזון.

עכשיו רק נשארה לכם המשימה הפשוטה יותר – לארגן לעצמכם קצת זמן, ולסדר את תא המטען מחדש. בהצלחה!

השארת תגובה

מעוניינים שנחזור אליכם?
השאירו פנייה

שירות ומכירה 6306*

שעות פעילות
ראשון – חמישי: 7:30-16:30 | שישי: 7:30-13:00

מאמרים אחרונים שעלו

עקבו אחרינו