פחחות וצבע ליונדאי שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

בין אם אתם מחפשים לעשות ריענון וטיפוח קוסמטי לרכב שלכם או לתקן פגיעות לאחר תאונה – מחלקת פחחות וצבע של הילוך שישי יונדאי היא המקום המושלם לבצע זאת. אצלנו תוכלו ליהנות משירותים בכל הנוגע אל לתיקוני פגיעות פח, תיקון אחרי תאונה, תיקוני צבע תוך התאמה לרכב, טיפולי פחחות כללים ועוד.

מחלקת פחחות וצבע של הילוך שישי יונדאי עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר וזאת הודות לטכנולוגיות חדשניות והמתקדמות בעולם הרכב. המחלקה מחוברת אל מאגרים מקצועיים וכן אנושיים של מיטב יצרניות הרכב אותן מייצגת קבוצת הילוך שישי יונדאי ומיצובישי אך גם מטפלת בשאר כלי הרכב. אנו מבצעים עבודות פחחות וצבע על פי הנחיות של יצרניות ובאמצעות מכשור וציוד מתוחכם ולכם נותר ליהנות מרכב מטופח ושמור.

מעטפת 360 לרכב שלך

מחלקת פחחות וצבע של הילוך שישי יונדאי עוסקת בכל הנוגע אל לתיקוני צבע וכן שיקום לאחר תאונות. אצלנו תוכלו ליהנות מהשבחת וטיפוח הרכב שלכם באופן המדויק והמושלם ביותר- החל מתיקון סדקים ואיחוי שברים, מכות, שריטות, פיצוצים, סדקים וכן הכהית שמשות.
בנוסף למעטפת החיצונית במהלך הטיפול אנו מתייחסים אל תא הנוסעים תוך תיקון חורים, פגיעות פנימיות, סדקים, שיפוץ וריפוד מחדש, תיקוני מושבים ועוד. מחלקת פחחות וצבע של מוסך מורשה יונדאי – הילוך שישי מקפידים על כל הפרטים הקטנים ולכן אנו גם נדאג להפיג ריחות לא נעימים וכן ניקיון יסודי שכולל הסרת כתמים קשים! כל זאת על מנת לשמור על בטיחות המרבית של הרכב שלכם, רמת איכות וכן על זמנכם.

הסדרי ביטוח במחלקת פחחות וצבע הילוך שישי

עבודות פחחות וכן צבע לרכב יונדאי נערכים אצלנו יחד עם הסדרי ביטוח של רוב חברות הביטוח השונות – ביטוח ישיר, הפניקס, כלל, מגדל, הכשרת היישוב, מנורה, שמורה ועוד. אם תרצו לחסוך את הבירוקרטיה שכרוכה מול חברות הביטוח מרכזי השירות של הילוך שישי יונדאי עובדים גם כמוסך הסדר ואנו נוכל לבצע עבורכם את כל הטיפול חלק ניכר מהעבודה – בניירת, הזמנת שמאי וכן רכב חלופי על פי תנאי הפוליסה. כל זאת, בשילוב עם תיקון צבע פחחות במהירות האפשרית על מנת להחזיר אתכם לשגרה. למבוטחי חברות ביטוח אשר אינם נמצאים בהסדר מוסכים נציע תנאי הסדר דומים ואטרקטיביים.

במקרה של תאונה פנו למוסך מורשה יונדאי הילוך שישי

במקרה של תאונה כדאי ליצור אתנו קשר, ונציג מטעמינו ילווה אתכם ויעמוד לרשותכם במגוון מסלולי טיפול בתאונה:

טיפול תחת הסדר ביטוח, או ללא הסדר ביטוח ותביעת צד ג’.
תיאום הגעת הגרר והזמנת שמאי.
יועץ שירות מומחה בהליך יטפל בכל הניירת ובטפסי התביעה.
קבלת רכב חלופי מיד לאחר אישור התיקון בידי השמאי והלקוח.
תהליך תיקון הרכב – הרכב יתוקן לפי הנחיות השמאי ובהתאם לסטנדרטים הקפדנים של היצרן.
הסבר מקיף ועדכון לגבי סטטוס הרכב.
בסיום התיקון הרכב שלך יעבור בדיקת איכות של הילוך שישי וכן הרכב יעבור שטיפה וניקוי ובנוסף, נהג מקצועי יחזיר את הרכב לביתך או לעבודה.
*במקרה של תאונה באשמת צד ג’ לא נפרע את הצ’ק עד לסיום התביעה.
*בהתאם לתקנון ובחתימה על טפסים במשרדי החברה.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? חייגו אלינו – 6306*

השארת תגובה

מעוניינים שנחזור אליכם?
השאירו פנייה

שירות ומכירה 6306*

שעות פעילות
ראשון – חמישי: 7:30-16:30 | שישי: 7:30-13:00

מאמרים אחרונים שעלו

עקבו אחרינו

סגירת תפריט