מערכת בקרת אקלים ברכב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

מערכת בקרת אקלים  ברכבי יונדאי הנה מערכת חדישה ומתקדמת אשר בנויה ממערכת בקרה הממוקמת מאחורי פאנל הפעלת המיזוג. מערכת זאת אחראית על הטמפרטורה בתוך הרכב.

מה כוללת מערכת בקרת אקלים ליונדאי?

מערכת בקרת אקלים ליונדאי מורכבת ממשאבה להזזת נוזל הקירור בתוך המערכת עצמה  ושסתום אשר מונע את זרימת נוזל הקירור ושומר על הטמפרטורה הקבועה של רכב.  מערכת בקרת האקלים מנוהלת באמצעות מחשב אשר מפעיל את המזגן ואת המאוורר הפנימי במהירות מסוימת בהתאם לצרכי הנהג ודרישותיו, ובהתאם לכך יוצא האוויר בהתאם לכיוון המיזוג בין אם זה למרכז הרכב, למטה או למעלה.

בנוסף לכך, מערכת בקרת האקלים מפסיקה את פעולת החימום או הקירור שהטמפרטורה עצמה מושגת.

מה תפקידה של מערכת בקרת האקלים ברכבי יונדאי?

מערכת בקרת האקלים ברכב מקבלת נתונים מחיישני מערכת המיזוג ברכב (אשר כוללת  חיישן טמפרטורה חיצוני של הרכב וחיישן טמפרטורת מאייד), המערכת מנתחת את הנתונים השונים בהתאם לפעולת הנהג ובהתאם ליחידות הבקרה השונות ברכב.

מערכת בקרה האקלים כוללת מערכת מיזוג אוויר מתקדמת וחדישה עם אפשרויות שונות אשר מאפשרות שליטה נרחבת על האקלים בתוך הרכב. באמצעות השליטה במערכת בקרת האקלים המשתנה מדגם יונדאי אחד למשנהו, ניתן להתאים את הטמפרטורה ותנאי האקלים לחלקים השונים ברכב, בהתאם לסוג הרכב ומערכת בקרת אקלים המתקדמת שבו.

חשיבות מערכת בקרת אקלים ברכב

באמצעות מערכת בקרת אקלים ברכבי יונדאי ניתן לקבל טמפרטורה קבועה ויציבה בתוך הרכב, לאחר כיוון ראשוני שעל הנהג לבצע על מנת להתאים את הטמפרטורה לצרכיו האישיים בפעמים הבאות אין צורך לכוון שוב את המערכת מאחר שהמערכת זוכרת את הטמפרטורה ויודעת לווסת בהתאם. מערכת בקרת אקלים מורידה מהנהג התעסקות מיותרת בזמן הנהיגה לכיוון הטמפרטורה.

הודות למערכת בקרת האקלים ברכב ניתן לקבל נסיעה בטוחה ונוחה ולחסוך בצריכת הדלק. בנוסף לכך, במקרה של תקלות במערכת מיזוג האוויר ניתן לאתרם בקלות ולטפל בהם בהתאם לתקלה באמצעות חלפים מתאימים אשר שומרים על מערכת המיזוג לאורך שנים .

🔧 לבדיקת מערכת בקרת האקלים ביונדאי שלכם

בדקו את תקינות מערכת בקרת האקלים ברכבכם בטרם עונת הקיץ או החורף, ותהנו מנסיעה נוחה ונעימה!

לתיאום בדיקה לרכבכם עם נציג חייגו עכשיו ☎ 6306*

לרשותכם 3 מוסכי יונדאי מורשים:

📌 מוסך יונדאי בראשון לציון

📌 מוסך יונדאי בתל אביב

📌 מוסך יונדאי ברעננה

 

נסיעה טובה!

השארת תגובה

מעוניינים שנחזור אליכם?
השאירו פנייה

שירות ומכירה 6306*

שעות פעילות
ראשון – חמישי: 7:30-16:30 | שישי: 7:30-13:00

מאמרים אחרונים שעלו

עקבו אחרינו