בוקר טוב,
שמי ליאור ואני רוצה לספר את הסיפור שלי על אדם צדיק שאין כמותו על אדם ישר הגון ואדם שעשה עימדי חסד אמיתי והציל אותי.

אני ומשפחתי נסענו לטיול באילת והכל היה בסדר הגענו בשלום.

כאשר הגענו למלון רציתי להחנות את הרכב ולפתע נדלקה לי מנורה בלוח השעונים שקשורה לקודנית ברכב ולמפתח שגרמה לרכב להתכבות לאחר התנעת הרכב.
למחרת היום התקשרתי למוסך יונדאי בת"א וביקשתי להתייעץ עם מישהו שיוכל לעזור לי ,בשיחה מול הנציגה נאמר לי שמנהל העבודה במקרה נמצא באילת ותנסה לשלוח לו הודעה ואם הוא יוכל לענות לך אז תתייעץ מולו.
שלחתי לו הודעה ונעניתי בחיוב,לבחור קוראים יוסי והוא אמר לי שכנראה יש בעיה בקודנית וצריך לנטרל אותה או שיש בעיה במפתח אני חייב לציין שהיתה לי הרגשה בטל שיש לי על מי לסמוך לפי טון השיחה והיחס הנהדר.
לאחר מכן להפתעתי הרכב הניע והשתמשתי ברכב לצרכים שלנו.ביום רביעי בערב חזרנו מהקניון אני והילדים וכאשר הגעתי לרכב לצורך חזרה למלון הנעתי את הרכב והרכב הניע אבל לא נסע הרכב היה קופץ ולא נסע כרגיל,

לאחר 300 מטר עצרתי את הרכב ואמרתי לאשתי ולילדים לחזור במונית למלון כי יש בעיה ברכב ולדעתי זה בגיר של הרכב.התקשרתי במקביל לשגריר וחיכיתי,ואז חשבתי לעצמי והתקשרתי ליוסי מנהל העבודה של יונדאי שנמצא במקרה באילת בחופשה עם משפחתו.יוסי נתן לי בהתחלה עצה לנתק את המצבר אך הדבר לו עזר ואז להפתעתי הרבה שאל אותי איפה אני תקוע כדי לבוא לבדוק את הרכב ולעזור לי, להזכירכם הבחור בחופשה משפחתית באילת משהו שלא מובן מאליו בכלל.יוסי הצדיק הגיע לראות את הרכב ועלה ישר על התקלה ברכב ,כל השמן בגיר נזל החוצה ולכן הרכב לא נסע,יוסי ניגש להביא כלים שכב מתחת לרכב עם בגדים נקיים ויפים והתחיל לסדר לי את הרכב לשמחתי הרבה יוסי אמר שהתקלה גלויה וניתן לתקן את הרכב במקום לאחר מאמץ רב יוסי תיקן את התקלה אבל זה לא הסוף,יוסי לקח אותי עם הרכב שלו לקנות שמן גיר וחזרנו לרכב והוספנו לרכב את הכמות הנדרשת לאחר מכן יוסי אמר לי לנסוע ברכב רבע שעה כדי לבדוק שהכל בסדר עם הגיר האוטומטי.

יוסי כולו התלכלך בידיים בחולצה במכנסיים וכל זה בשביל להציל אותי אין לי מילים כדי לתאר את הכרת הטוב ואת המצווה הגדולה שהוא עשה' יוסי לא רצה שום תמורה בעד העבודה שעשה הוא פשוט איש של חסד שאין כמותו.

יוסי אתה פשוט מלאך קטן ואדם שאין כמותו לא אשכח אותך לעולם.רק תארו לכם לאיזה סרט הייתי נכנס עם הרכב שהיה תקוע באילת ואני עם אשתי וארבעת ילדיי דבר שאי אפשר לתאר.

אני רוצה להגיד לך תודה ענקית שאין כמותה אתה איש יקר ואהוב מודה לך מראש ומעריך מאוד את מה שעשית, וללקוחות של יונדאי הילוך שישי ת"א יש על מי לסמוך על מנהל העבודה יוסי אדם צדיק וישר איש חסד של אמת אדם שאוהב לעזור לזולת, "יוסי אין כמוך" תודה על הכל!

מליאור ומשפחתו