יתרונות של מוסך מורשה מטעם היבואן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

מה הם היתרונות הגלומים במוסך מורשה מטעם היבואן וכיצד טיפול ברכב יסייע לכם לשמור על הרכב ועל הבטיחות? כיצד בחירת המוסך משפיעה על בטיחות הרכב? כל הדברים שכדאי לדעת על מוסך מורשה.

הבחירה של מוסך אשר ילווה את הרכב שלכם היא בעלת משמעות רבה. בנוסף למקצועיות של מוסך מורשה, תחזוקה ואמינות שתחסוך לכם זמן וכסף רב בסופו של דבר – מדובר קודם כל בבטיחות שלכם ושל יקירכם!

מוסך מורשה מטעם היבואן

מוסך מורשה מטעם היבואן כמו מרכז שירות יונדאי מקבל עדכונים שוטפים של היצרנים והיבואנים כמו קטלוג חלפים עדכני, פירוט זמינות, מידע על תקלות מיוחדות ועוד. מוסך מורשה יעמוד בתווי התקן המחמירים ביותר ויחזיק בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הנוגעות לתיקון וטיפוח הרכב.

מוסך מורשה – למען הבטיחות שלך!

ברכבים חדשניים קיימות מערכות בטיחות חכמות שטיפול לא מקצועי עשוי לייצר סיטואציות מסוכנות בעת הנהיגה. לכן, חשוב לא להסתכן שזה מגיע לכביש ולהגיע למוסך מורשה מטעם היבואן!

קריאות תיקון וקמפיין במוסך מורשה

לעיתים במוסך מורשה יהיה צורך לבצע תיקונים יזומים לרכב.

קריאת קמפיין – קריאה לצורך שיפור ברכב ללא היבט בטיחותי. השיפור יהיה על חשבון היצרן ויתבצע במרכז שירות מורשה הקרוב אליכם.

קריאה לתיקון – קריאה אשר מדווחות על ידי אחת היצרנית במידה ויש חשד לתקלה וחשש לבטיחותו של הנהג. תיקונים אלו מבוצעים על חשבון היצרן במרכז השירות המורשה מטעמו.

לסיכום

ישנם הרבה מוסכים ובעלי מקצוע מתחום הרכב, אך היתרונות הרבים במוסכים מורשים כמו: הטכנולוגיה המתקדמת, הסטנדרטים הגבוהים, והזמינות והמקצועיות במרכזי שירות מורשים הם שיבטיחו לכם טיפול מקצוע ואמין ושמירה מרבית על הבטיחות שלכם.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? חייגו אלינו – 6306*

השארת תגובה

מעוניינים שנחזור אליכם?
השאירו פנייה

שירות ומכירה 6306*

שעות פעילות
ראשון – חמישי: 7:30-16:30 | שישי: 7:30-13:00

מאמרים אחרונים שעלו

עקבו אחרינו

סגירת תפריט