העברת טסט לרכב עד הבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

פעם בשנה מגיע היום בו אנו צריכים לפנות את כל היום ולהתכונן “לכאב ראש” – העברת טסט לרכב. המדריך שהכנו לכם יוכל לעזור לכם לקראת מה להתכונן וכיצד להיערך כראוי.

  1. שלב ראשון – תשלום אגרת רישיון. ניתן לשלם את אגרת הרישוי בכרטיס אשראי באמצעות רשיומט רישוי קולי ושירות התשלומים באינטרנט באתר משרד התחבורה או במזומן בסניפי בנק הדואר לפי בחירתכם. שימו לב, שלא ניתן לשלם באינטרנט ברגע אחרון מהסיבה שלאישור לוקח 7 ימים עסקים להגיע, לכן מומלץ לבצע את השלב הזה מבעוד מועד.
  2. שלב שני – קביעה תור לטסט: לאחר שקיבלתם את טופס אגרת רישיון הרכב ששולם תצטרכו לפנות לכם יום ולקחת את הרכב למכון הרישוי בעצמכם, או תוכלו לחסוך לעצמכם זמן ולקבוע תור לטסט לרכב שלכם באחד מסניפי הילוך שישי יונדאי. בשני המקרים תצטרכו להצטייד בת”ז, תעודת ביטוח חובה (בתוקף) ואגרת הרישיון ששילמתם. נוכל לבדוק את רכבך ובמידת הצורך לאחר אישורך נכין אותו למבחן הרישוי ואז ניקח אותו למבחן הרישוי במקומך.
  3. שלב שלישי ואחרון – טסט לרכב. חשוב לזכור כי הטסט הוא בדיקת תקינות הרכב ובודק האם הרכב בטוח וכשיר לנהיגה למשך השנה הקרובה. במידה ובמהלך הבדיקה יתגלו ליקויים ויהיה צורך לעשות טיפול לרכב – אנו נעדכן ולאחר אישורכם נדאג לתקן אותם. כל מה שנותר לכם לעשות כעת הוא לקבל את הרכב שלכם בחזרה ולהדביק מדבקה על השמשה. נתראה שנה הבאה!
    לסיכום

 

יש טסט לרכב בקרוב? במרכזי שירות יונדאי של הילוך שישי יונדאי נוכל לחסוך לכם זמן ולקחת את רכבכם למבחן רישוי במקומכם. תרצו שנאסוף את הרכב מהבית או מהעבודה? גם זה אפשרי. אנו מזמינים אתכם ליהנות מהמקצועיות שלנו ואנו נדאג להחזיר לכם רכב תקין ובטוח לנסיעה. לפרטים נוספים צרו קשר עם מרכזי השירות שלנו.

טלפון – 6306*

השארת תגובה

מעוניינים שנחזור אליכם?
השאירו פנייה

שירות ומכירה 6306*

שעות פעילות
ראשון – חמישי: 7:30-16:30 | שישי: 7:30-13:00

מאמרים אחרונים שעלו

עקבו אחרינו

סגירת תפריט