איך לשמור על ערך המכונית?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

זה ידוע – מוכנית ששומרים עליה – שומרת על ערכה. ריכזנו לכם את כל הטיפים שיסייעו לכם לשמור על המוכנית שלכם תאפשר לכם למכור אותה בערך דומה. רמז: הכול מתחיל בנהיגה. הנה כמה כללים שיעזרו לכם להבטיח לשמור על ערך המכונית ולקבל עבורה מחיר מרבי במעמד המכירה.

טיפים לשמירה על הרכב

לשמירה על מכונית יש משמעות כלכלית משמעותית אם וכאשר תרצו למכור אותה, כיצד ניתן לשמור על ערך המוכנית?

  • נהיגה זהירה – הכלל הראשון הוא לנהוג בשגרה בזהירות המרבית ולהימנע כמה שניתן מתאונות וכן חבלות ברכב. נהיגה שקולה, בטוחה ובהתאם לתקנות התעבורה תגן עליכם ותסייע לכם לשמור על אורך חיי הרכב, בין אם חיצונית וכן המפרט הפנימי.
  • טיפול במוסך מורשה – הקפידו לבצע את שדרת הטיפולים של הרכב במרכזי שירות מורשים מטען היבואן. שם הרכב שלכם יקבל את הטיפול המקצועי והאמין ביותר על פי הנחיות מדויקות של יצרן וכן צוות מנוסה שהוסמך לכך.
  • הגנה מפני השמש – האקלים הישראלי אינו מטיב עם מכוניות למשך זמן רב. הקיץ הארוך והשמש החזקה פוגעת בצבעה של המכונית , לכן שמרו על הצבע על ידי אבזור פנימי, חניה במקומות מוצלים או מקורים. במקרים בהם לא מתאפשר רכשו כיסוי רכב שיוכל להגן על חלקי העור, פלסטיק והבד ברכב ובכללי יאפשר כניסה קלה יחסית לרכב בימים חמים. בנוסף, תוכלו לרכוש תכשירים שונים לשימור הפלסטיק.
  • ניקיון הרכב – שטיפת רכב סדירה תוכל לנקות את המכונית מפירות דביקים, צואת ציפורים שפוגעים בצבע הרכב. גם כאשר אתם רואים “מפגע” שכזה רצוי לנקות בהקדם עם מגבון או ספוג לח מבלי להשתמש בכוח. ניקיון פנימי חשוב לא פחות ולא רק מבחינה אסתטית. כתמים שנוצרים על ריפוד המושבים נוטים להתקבע בטמפרטורות גבוהות ושאריות מזון עלולות להתעפש ועלות ריח לא נעים שיהיה קשה לאוורר בעתיד.
  • הקפידו על טיפולים שוטפים – בדיקות עצמיות אחת לשבוע של שמן, מים ובדיקת לחץ אוויר בצמיגים בהתאם להוראות היצרן. כמו כן, הקפידו להפעיל את המזגן גן בחורף וזאת על מנת לשמור על תקינותו.
  • אל תחכו לרגע האחרון עם הדלק – הקפידו למלא את מיכל הדלק לפני שהוא מתרוקן לחלוטין מהסיבה שנסיעה על טיפות הדלק האחרונות עלולות לפגוע בהמשך ביעילות משאבת הדלק.

אולי יעניין אותך גם :

מוסך מורשה יונדאי >>

טיפול לרכב יונדאי >>

מוסך יונדאי בתל אביב >>

לסיכום,

מדובר במספר כללים פשוטים שהקפדה עליהם תוכל לסייע לכם לשמור על הרכב וכך גם על ערכו. אנשים רבים מתעצלים וחושבים שאם יבצעו טיפול כולל רגע לפני המכירה “הכול יהיה בסדר” אך הם טועים. הסוד הוא לטפח ולהשקיע ברכב שלכם לאורך כל התקופה, כך תוכלו למכור אותו בערך גבוה.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? חייגו אלינו – 6306*

השארת תגובה

מעוניינים שנחזור אליכם?
השאירו פנייה

שירות ומכירה 6306*

שעות פעילות
ראשון – חמישי: 7:30-16:30 | שישי: 7:30-13:00

מאמרים אחרונים שעלו

עקבו אחרינו

סגירת תפריט