לוגו של הילוך שישי יונדאי בתל אביב ראשון לציון ורעננה
לוגו של יונדאי

- המבצע הסתיים -

יום שישי ספיישל
במרכז השירות יונדאי ת"א בהילוך שישי

0

הנחה לטיפול השנתי

רק ביום שישי במרכז השירות
יונדאי ת"א בהילוך שישי

שירות ומכירה 6306*

לקבלת מידע נוסף
השאירו פרטים »

א’ – ה’ 7:30 עד 16:30
יום ו’  7:30 עד 13:00

לקוחות ממליצים

⭐⭐⭐⭐⭐

הילוך שישי יונדאי בתל אביב - הכי טוב ליונדאי שלך!

בעצם שם כולל לשגרת תחזוקה, הכוללת סדרת בדיקות של המערכות השונות ברכב והחלפת רכיבים שונים על מנת להביא למניעת תקלות ובלאי מואץ. שגרת הטיפולים והתחזוקה מתבצע במרווחי זמן או מספר ק"מ הקודם מבניהם, ובהתאם למפרט שנקבע על ידי יצרן הרכב תוך שימת דגש מיוחד על מערכות הבטיחות ברכב ותחזוקת מכלולים שחשובים לתפקוד הרכב, כגון מנוע.

המפרט של היצרן קובע מהם המערכות הנחוצות שיש לבדוק לתפקוד תקין ומיטבי של הרכב, ומהם חלקי החילוף והנוזלים שיש להחליף בפרק הזמן שעבר מהבדיקה הקודמת. זאת על מנת לוודא עד כמה שניתן שאנחנו יכולים לנסוע בצורה בטיחותית וללא תקלות והרכב שומר על תפקוד בטיחותי, וכמובן מניעת תקלות מיותרות שעלולות להיווצר מתחזוקה לא קפדנית או נכונה .

מומלץ לטפל ברכב במועד ולתחזק אותו באופן שוטף בהתאם למפרט היצרן, טיפולים תקופתיים שאינם נעשים במועד עלולים לגרום נזק למערכות הרכב ובלאי מואץ ותקלות מיותרות. כך נוכל ליהנות מרכב תקין ובטיחותי ומחיסכון בהוצאות לטווח הארוך.

לא מדובר רק בזמן שעבר מהטיפול הקודם אלא בק"מ שהרכב עבר בזמן הזה, מועד הטיפול נקבע ע"פ הקודם מבניהם. כדאי להתקשר אלינו ואנו מיד נבדוק את היסטורית הטיפולים ברכבך.

  • הילוך שישי יונדאי תל אביב – מרכז שירות מורשה יבואן .
  • אנחנו משתמשים בשמנים וחלפים מקוריים / איכותיים המתאימים באופן מלא לרכב בכל טיפול, דבר שמבטיח חיסכון בעלויות תחזוקת הרכב לטווח הארוך, צמצום תקלות שיכולות לנבוע מבלאי מואץ או שימוש בחומרים שאינם מתאימים לדגם ושמירת ערך הרכב כמו גם שמירה על בטיחות הנוסעים בו.
  • הצוות המטפל ברכבך בהילוך שישי יונדאי הם הטובים והמקצועיים ביותר בתחום, בעלי ידע מקצועי מקיף וניסיון מעשי רב. ונוטלים חלק בכל ההשתלמויות המקצועיות העדכניות אצל יצרן / יבואן יונדאי ומכירים היטב את מגוון דגמי יונדאי.
  • במרכז השירות הילוך שישי יונדאי תל אביב מעניקים לכלל הלקוחות שלנו מעטפת רחבה של שירותי מוסך יונדאי. לרשותנו מערכות טכנולוגיות מתקדמות לטיפול ברכבכם וכלים מקצועיים יעודים לצד צוות עובדים מקצועי ומנוסה.
  • האמינות והיושרה המקצועית שלנו מאפיינת אותנו מיום הקמתנו ועד היום כבר 26 שנה.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פנייה